Szybka pożyczka na wydatki na Wszystkich Świętych

Wydatki na Wszystkich Świętych mogą przekroczyć skromny budżet domowy ponad 10% Polaków. Znicze, kwiaty, podróże i zakup jesiennego ubrania pod koniec października to znaczny wydatek dla rodzin z dziećmi i seniorów, ponieważ świadczenia emerytalne i rentowe większość seniorów otrzyma dopiero 5 listopada, a osobom pracującym wynagrodzenie trafi na konto 10 listopada.

Tradycyjnie, 1 listopada prawie wszyscy Polacy udadzą się na cmentarze, by uczcić pamięć zmarłych – pozostawić wiązanki, kwiaty, zapalić znicze i zmówić pacierz. Przeciętny Polak przeznaczy na udekorowanie grobów bliskich średnio do 200 zł. Tylko niewielka grupa wyda znacznie niższą kwotę, bo poniżej 20 złotych. Wydatki na najtańsze znicze to przede wszystkim domena osób bardzo młodych, którzy sporadycznie kupują znicze na stoiskach przez cmentarnych, tuż przed wejściem na cmentarz. Największe wydatki czekają osoby, które wybierają się z okazji Wszystkich Świętych w podróż.

Z obawy o kradzież wiązanek i zniczy na cmentarzach, tylko niewielka część osób ogranicza z tego powodu wydatki na dekoracje nagrobków. Co druga osoba zetknęła się osobiście ze zjawiskiem kradzieży na cmentarzach. Większość Palaków znicze, wiązanki i kwiaty kupuje w ostatnim tygodniu października, głównie w kwiaciarniach, supermarketach, na bazach i na stoiskach przy cmentarzu.

Zakup zniczy i wiązanek zrobionych ze sztucznych kwiatów z wyprzedzeniem, podyktowany jest wygodą i oszczędnościami, natomiast w kwestii żywych kwiatów – chryzantem – wolimy je kupić w ostatnim dniu, tuż przed świętem zmarłych.

Koszty związane z uroczystościami Dnia Wszystkich Świętych większość osób pokryje pieniędzmi z domowego budżetu. Jedynie niewielka część sięgnie po szybką pożyczkę przez Internet. Tym, którzy zamierzają zaciągnąć pożyczkę na cel związany z wydatkami na Wszystkich Świętych, podpowiadamy, że szybkie pożyczki online bez wychodzenia z domu oferuje m.in. wonga.com – to alternatywa dla chwilówek – pożyczkę ratalną można wziąć na 12 miesięcy. Wszelkich formalności można dokonać online – jedynym potrzebnym dokumentem jest dowód osobisty.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Pozabankowe i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz